Gazeta10

Real Madridi shumë shpejt pritet t’i ofrojë Asensios kontratë të re

Real Madridi dëshiron vazhdimin e bashkëpunimit me Marco Asension, raporton Gazeta10.

“Los Blancos” pritet që shumë shpejt t’i ofrojnë sulmuesit spanjoll.

Mediat spanjolle raportojnë se Reali do t’i ofrojnë kontratën e re Asensios pa përfundimit të Kampionatit Botëror “Katari 2022”.

Asensio ka kontratë me Real Madridin deri në përfundim të këtij sezoni dhe këtë sezon ka luajtur kryesisht si zëvendësues. /Gazeta10/

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic