Gazeta10

“Reduktoni daljet”- IKShPK del me disa rekomandime për ajrin e ndotur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK), ka njoftuar për cilësinë e ajrit aktualisht në Kosovë.
Në një postim në Facebook, IKShPK ka dhënë disa rekomandime për personat e ndjeshëm.

Sipas IKShPK-së ajri është 1o7 US AQl.

”Kujdes për personat e ndjeshëm”, ka shkruar Instituti në Facebook.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?