Gazeta10

Rexha: Në Kanal10 ka edhe punonjës nga komunitetet joshumicë

Kosova është shumë diverse dhe multietnike, ka thënë Drejtori i Përgjithshëm i Kanal, Xhemajl Rexha, shkruan Gazeta10.

Në Specialen e organizuar në Politiko, Rexha ka bërë të ditur se brenda mediumit të Kanal, bëjnë pjesë edhe pjesëtar nga komunitetet joshumicë.

“Kosova është shumë diverse dhe multietnike. Ne e kemi promovuar dhe do ta promovojmë edh emë tutje. Jemi të lumtur që kemi edhe punonjës të komunitetit brenda mediumit tonë”, tha Rexha.   

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë deklaratën e tij.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë