Gazeta10

Robin Krasniqi flet pasi u bë baba, tregon si janë festat e dhjetori per të

Boksieri Robin Krasniqi në emisioni “Pasdite me Lezet” në Kanal10, ka folur për atë se si po ndihet  dje si janë festat e dhjetorit për të, pasi është bërë baba, raporton Gazeta10

Krasniqi ka thënë se festat që po i pret janë më të mirat për të meqë tashmë ka fëmijë.

Më tej, ai ka thënë se është një ndjenjë e papërshkrueshme dhe se ka uruar që secili ta përjeton këtë ndjenjë.

“Festat ma të mirat në jetën tem në qet kohë që po i pres janë në këtë vit se diçka e papërshkrueshme, se përpara kur më kanë folë fëmijë fëmijë, hajt bre se krejt bota ka fëmijë, jo nuk ish qashtu kur e ki tandin ish diçka tjetër edhe ishalla çdo njerit ia mundëson Zoti që ta përjeton këtë ndjenjë”, ka thënë ai. / Gazeta10

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?