Gazeta10

“Sakrifikova që ti të mos zvarriteshe si kërmilli, do ta ç’bllokoj këngën se jam burrë” – reagon sërish ish-menaxheri i Taynës

Ish-menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, ka reaguar sërish për problemet që ka pasur me këngëtaren pas largimit nga ‘label’-i i tij.

Ai tha fillimisht që ia ka bllokuar këngën e re “Si ai”, të cilën e solli ditën e djeshme (e hënë) në platformën e saj në YouTube.

Ish-menaxheri ka bërë një reagim edhe në rrjete sociale.

Në postimin e tij të gjatë në Instagram, ka shkruar për rrugëtimin në karrierë me artisten, derisa në fund i ka uruar edhe suksese.

Veç kësaj, Hykolli thotë se do t’ia ç’bllokojë këngën për t’ia dëshmuar që është burrë, ndonëse do të vazhdojnë me procedurat e tjera.

Më poshtë ua sjellim postimet e Hykollit në Instagram:

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë