Gazeta10

Sergio Ramos pritet të vazhdojë me PSG-në

Sergio Ramos pritet të vazhdojë rrugëtimin e tij të Paris Saint-Germain edhe për një vit tjetër.

Spanjolli këtë sezon me PSG-në ka pasur paraqitje të mira, andaj edhe i ka bindur drejtuesit e klubit francez t’i ofrojnë një kontratë të re.

36-vjeçari këtë sezon me PSG-në është paraqitur në 36 ndeshje, në të cilat ka shënuar dy gola e ka dhuruar një asist.

Sergio Ramos iu bashkua klubit francez në verën e vitit 2021 si transfero i lirë, ndërsa gjatë karrierës së tij, mbrojtësi spanjoll ka luajtur edhe në Real Madrid e Sevilla.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë