Gazeta10

Shakira “thumbon” hapur Piquen

Futbollisti, Gerard Pique, dhe këngëtarja, Shakira, kanë kohë prej kur komentohen në media ndërkombëtare.

Ata u komentuan në të gjitha mediat ndërkombëtare për ndarjen e tyre.

Së fundmi, këngëtarja kolumbiane ka lënë pas gjithë situatat e pakëndshme në jetën e saj, duke publikuar një foto me dy djemtë.

Ata duken të tre të përqafuar, dhe pamje më të ngrohtë nuk iu kanë zënë sytë.

“Dashuria më e sinqertë,”-shkruan krah fotos ylli botëror.

Shakira ka “thumbuar” Piquen, duke treguar se fëmijët janë prioriteti i saj në këtë jetë.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë