Gazeta10

Shakira “thumbon” hapur Piquen

Futbollisti, Gerard Pique, dhe këngëtarja, Shakira, kanë kohë prej kur komentohen në media ndërkombëtare.

Ata u komentuan në të gjitha mediat ndërkombëtare për ndarjen e tyre.

Së fundmi, këngëtarja kolumbiane ka lënë pas gjithë situatat e pakëndshme në jetën e saj, duke publikuar një foto me dy djemtë.

Ata duken të tre të përqafuar, dhe pamje më të ngrohtë nuk iu kanë zënë sytë.

“Dashuria më e sinqertë,”-shkruan krah fotos ylli botëror.

Shakira ka “thumbuar” Piquen, duke treguar se fëmijët janë prioriteti i saj në këtë jetë.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë