Gazeta10

‘Shkrumb e hi’, pamje brenda zyrave të djegura në IML (FOTO)

Sot në orët e para të mëngjesit është përfshirë nga zjarri ndërtesa e Institutit të Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin.

Sipas tyre, nuk ka persona të lënduar nga zjarri.

Ndërsa Policia e Kosovës ka nisur hetimin e rrethanave që kanë shkaktuar zjarrin në këtë objekt. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
azemio
A po lind çifti i parë në BBVK? Përqafime e puthje mes Albës dhe Azemit
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa
SUHAREKE-600x360-1
Deklarohet prokurorja: Të arrestuarit i ndihmuan 4 të dyshuarit ta përgatisin grabitjen në Suharekë
nexhmedin
Nexhmedin Spahiu: Ishalla s’çmenden televizionet me e shfaq sërish filmin “Nëntori i dytë”
argjendariir
Njoftim i ri nga Policia e Kosovës për grabitjen e armatosur në Suharekë