Gazeta10

Sulmohen katër policë në Prishtinë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka njofuar se janë sulmuar katër policë dhe se i dyshuari për këtë sulm është dërguar në mbajtje, raporton Gazeta10.

I dyshuari fillimisht nuk e ka respektuar urdhërin e policisë më pas i ka sulmuar ata.

Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor në QKUK.

Këtu keni njoftimin e plotë të Policisë së Kosovës:

SULM NDAJ PERSONIT ZYRTAR/Rr. Agron Rrahmani, Prishtinë, 06.08.2022 – 19:18. Është arrestuar i dyshuar mashkull  kosovar, pasi që i njëjti fillimisht nuk ka respektuar urdhrin  dhe më pas ka sulmuar fizikisht katër zyrtarë policorë. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e tyre. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë