Gazeta10

Sunny Hill Festival – Tiranë, artistët që janë konfirmuar deri tani 

Ekipi i festivalit Sunny Hill ka konfirmuar deri më tani gjashtë artistë që do të performojnë në edicionin e Tiranës. 

Këtë ekipi e ka bërë nëpërmjet faqes zyrtare të festivalit në Facebook, transmeotn Gazeta10. 

Artistët si Fedez, Dafina Zeqiri, Dren Abazi, Tanani dhe Elgit Doda janë bërë të ditur se do të perfomojnë në festival, teksa si njëri ndër performuesit kryesor do të jetë Action Bronson. 

“Është vetëm një BAKLLAVA që do ta pushtojë skenën kryesore të Sunny Hill Tirana, dhe ne jemi gati të kënaqemi me Action Bronson”, thuhet në njoftim. 

“Sunny Hill Festival” – edicioni në Tiranë do të mbahet më datat 26, 27 dhe 28 gusht./Gazeta10  

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri