Gazeta10

Sylvinho me ndryshime të mëdha për miqësoren e nesërme, Daku titullar

hqipëria do të luajë nesër miqësoren e fundit para Euro 2024.

Kuqezinjtë do të përballen me Azerbajxhanin, me ndeshjen që luhet me fillim nga ora 19:00.

Pritet të ketë disa ndryshime nga ndeshja me Litenshtajnin në formacionin e Sylvinhos, duke filluar nga porta e deri tek sulmi.

Strakosha pritet të zërë vendin e Berishës, ndërsa në mbrojtje rikthehen kapitenët Hysaj e Gjimshiti. Mihaj do të jetë mes tyre, ndërsa Mitaj pritet ta nisë sërish nga minuta e parë. Në mesfushë, Abrashi dhe Laçi marrin vendet e Gjasulës e Asllanit. Për pozitën e Bajramit do të jetë nëj balotazh mes Medon Berishës dhe Ernest Muçit. Daku do të luajë nga minuta e parë në sulm.

Strakosha: Mitaj, Gjimshiti, Mihaj, Hysaj, Laçi, Abrashi, Muçi  Seferi, Asani, Daku.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre