Gazeta10

Dëmtohen semaforët në Viti

Në emisionin “Mëngjesi me Arben Ahmetin”, është raportuar se semaforët në qytetin e Vitisë janë dëmtuar dhe nuk po punojnë, raporton Gazeta10. Qytetarët për Kanal10,

Read More »