Gazeta10

​Moti gjatë kësaj jave

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot parashihet mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16

Read More »