Gazeta10

Të dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu ja shprehin ndjenjat njëri-tjetrit Sabriu dhe Nera

Sabri Fejzullahu, ikona e muzikës shqiptare, artist i kompletuar në të gjitha aspektet.

Ai i ka kënduar shumë kujt, i ka dedikuar e ledhatuar me fjalë më të ëmbla njërit përreth dhe jo vetëm.

Por, loçka e zemrës së tij padyshim është Nera, bashkëshortja e tij, raporton kosovarja.

Këngëtari kur është pranë saj ‘shkrihet’ i tëri.

Çifti simpatik nuk hezitojnë aspak t’ia shprehin dashurinë njëri tjetrit edhe në rrjete sociale me fjalë zemre.

Me poshtë i gjeni përshkrimet që Sabriu dhe Nera i bëjnë njëri-tjetrit.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë