Gazeta10

Tha se është e sigurt në Serbi sepse nuk ka shqiptarë, Nita i reagon ashpër Zhaklinës

Opinjonistja Zhaklin Lekatari është duke qëndruar në Beograd të Serbisë, e duke postuar vazhdimisht pamje nga atje. Që nga momenti i hyrjes së saj në territorin serb, ajo ka qenë aktive, duke postuar fotografi të shumta përfshirë dhe një të flamurit serb, duke shkruar “Mirë se vini”.

Në një tjetër postim Zhaklina ka shkruar se ndihet e sigurtë ku nuk ka shqiptarë.

E në mesin e të revoltuarve nga ky postim nuk kanë qenë vetëm ndjekësit, por edhe ish-banorë të formatit Big Brother VIP, si Nita Latifi.

“Hipokrizi e gjallë. Marre”, është shprehur ajo sa i përket postimit të Zhaklinës.

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij