Gazeta10

Toni Kroos nuk po mund ta besojë sesi mbrëmë Man City fitoi çmimin “klubi i vitit”

Mesfushori Toni Kroos ka mbetur i habitur se si klubi i tij Real Madrid nuk e fitoi çmimin klubi më i mirë i sezonit 2021/22, gjatë ceremonisë së Topit të Artë të hënën.

Megjithëse kishte një sezon të jashtëzakonshëm duke e fituar Ligën e Kampionëve dhe La Ligën edicionin e kaluar, Reali u zgjodh klubi i tretë më i mirë dhe Manchester City e fitoi çmimin klubi më i mirë për i sezonit të kaluar.

Ekipi i tretë më i mirë në sezonin 2021/22 – a je i lumtur Real Madrid?” shkroi Kroos në rrjetin social Twitter.

Megjithëse nuk fitoi trofe kolektiv në këtë ceremoni, Real Madridi pati shumë për të festuar të hënën, pasi sulmuesi i vet Karim Benzema e fitoi Topin e Artë për herë të parë.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur