Gazeta10

‘U ndjeva i fyer dhe i poshtëruar në vendin tim’ – Gold Ag flet për publikimin e këngës ‘Shqiptar’

Këngëtari Arian Agushi (Gold Ag) në emisionin “Gallatë” me Arben Ahmetin ka folur rreth këngëve të tij.

Sipas Gold Ag, pas publikimit të këngës ‘Shqiptar’ është ndierë i poshtëruar dhe i fyer nga vendi i tij, raporton Gazeta10.

“Kënga ‘Shqiptar’ realizimi i saj nuk ka dashur të prekë askënd asnjë fe tjetër, un e kom thonë atë që e kam përjetu dhe jam ndjerë ashtu, si një shqiptar si një musliman në atë kohë, por kur e kom qitë këngën jam ndier i fyer dhe i poshtëruar në vendin tim”, tha ai në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?