Gazeta10

Urim Hyseni i dënuar për vrasjen e nënës rrahet nga katër të burgosur në Burgun në Dyz

Përleshjet mes të burgosurve në qendrat korrektuese në vendin tonë nuk janë edhe aq të rralla. Raste të tilla e incidente të tjera janë goxha të shpeshta, .

Një rast i tillë siç raportoi  Sinjali pak më parë ka ndodh edhe në Burgun e Sigurisë së Lartë, në Gërdoc, ku katër të burgosur e kanë rrahur një të burgosur tjetër.

Viktima siç mëson ekskluzivisht Sinjali se është Urim Hyseni nga Peja, i dënuar për vrasjen e nënës së tij.

Për pasojë Hyseni ka marrë lëndime të lehta trupore, ashtu siç edhe është cilësuar vepra kundër katër të dyshuarve.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube