Gazeta10

Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë

Vlora Aliu Memini vdiq pas një sëmundje të shkurtër.

Lajmin për vdekjen e Meminit e ka bërë të ditur familja e të ndjerës, ku kanë treguar edhe për ceremoninë e varrimit.

Sipas familjarëve, varrimi i të ndjerës do të bëhet sot me vaktin e ikindisë në varrezat e Dragodanit.

E reja nga Prishtina u nda nga jeta në orët e para të mëngjesit të sotëm pas një sëmundje të shkurtër.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?