Gazeta10

Vera po vjen e zgjidhjen veç te Binaku e gjen!

Kur po i afrohemi sezonës së verës fillon të shfaqet dhe nevoja për pajisje të kondicionimit për shtëpi banesa, lokokale e ambiente të ndryshme.

Në ambientet e brendshme, temperatura e lartë dhe lagështia mund të shkaktojnë ndjesi të ndryshme jo të këndshme siç janë djersitja, lodhja dhe veshtirësitë në koncentrimin në punë ose studime.

Janë kondicionerët ata që mund të ndihmojnë në zbutjen e këtyre sfidave duke rregulluar temperaturën dhe lagështinë në një nivel të përshtatshëm.

Nëse jeni në një zonë me temperatura të larta dhe lagështi, një kondicioner mund të ndihmojë në ruajtjen e një ambienti të freskët dhe të këndshëm në shtëpinë tuaj, zyrën tuaj ose në ndonjë ambient tjetër ku mund të ndodheni. Kjo mund të ndihmojë në reduktimin e stresit fizik dhe emocional, dhe mund të ndihmojë në rritjen e produktivitetit dhe efikasitetit gjatë dites së punës ose studimit.

E për t’i parandaluar këto ndjesi zgjidhjen e gjeni tek Binaku!

Binaku, tash e sa vite vazhdon të sjell në tregun kosovarë kondicioner kualitatit, efiçientë dhe me garancion.

E ajo që është më e rëndësishmja është kosto e ulët e produkteve që mund ti gjeni tek Binaku

Këtu mund ti gjeni disa nga kondicionerët të cilët i ofron Binaku nga brendi Puremind dhe Hyundai: https://www.facebook.com/binaku.ks

Na ndiqni në Facebook: https://www.facebook.com/binaku.ks

Instagram : https://www.instagram.com/binaku_klima/

Binaku zgjidhje për komoditetin tuaj!

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat