Gazeta10

Vesa vihet në siklet gjatë intervistës, moderatori i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu së fundmi ishte e ftuar në një intervistë te Fis Juniku.

Ai e zuri të papërgatitur bukuroshen nga Gjilani, pasi largoi duksin duke mbajt të veshur fanellën e Mërgim Berishës, ish të fejuarit të saj.

Momenti u bë akoma më intrigues kur Vesa, e cila reagoi me një pyetje të mprehtë ndaj moderatorit: “E ke blerë në pazar?”.

Fisi nuk hezitoi dhe iu përgjigj me krenari, “Jo, origjinal e kam”. Kjo çoi në një këmbëngulje të sjelljes së bukuroshes, e cila shtoi me një buzëqeshje: “Po ku ka more origjinal prej tij?”.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët