Gazeta10

Volvo Kosova fillon fuqishëm vitin me ofertën e parë – çmime promocionale dhe goma dimri falas

Volvo Kosova sjell lajme të mëdha për fillimin e vitit. Tani, Volvo XC90, XC60 dhe XC40 janë në dispozicion me çmime promocionale përfshirë gomat e dimrit dhe regjistrimin e parë falas. 

Volvo XC40 tani është më i arritshëm se kurrë me një çmim prej vetëm 39,990 Euro. Volvo XC60 fillon nga 45,990 Euro, ndërsa Volvo XC90, i njohur për komoditetin dhe fuqinë, është disponueshëm për vetëm 69,990 Euro.

Por oferta nuk përfundon këtu. Volvo Kosova po ju dhuron goma dimri dhe regjistrimin e parë falas për çdo blerje të makinave Volvo. 

Kështu që mos e humbisni këtë mundësi. Vizitoni Auto Mita sot dhe përfitoni nga këto çmime të jashtëzakonshme për makinat Volvo dhe gomat dimri falas.  

Nuk ka kohë më të mirë se sot për të blerë makinën e ëndrrave tuaja!  

Për më shumë informacione vizitoni:  

Facebook: Volvo Kosova – Auto Mita  

Instagram:  volvokosova  

Email: [email protected]  

Tel: 045 555 858  ./Gazeta10

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë