Gazeta10

Vrasja në Malishevë – Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)

Malisheva është tronditur sot nga një vrasje tjetër që ka ndodhur në këtë qytet. Punëtori nga Vraniqi i Suharekës, Avni Basha është qëlluar për vdekje nga shoku i tij malishevas, Isuf Zogaj.

Shokët dhe familjarët nuk kanë asnjë informacion më të voglin se cili mund të ketë qenë konflikti mes tyre që ka çuar deri në vrasjen e Bashës.

Burime vendore bëjnë të ditur se Avni Basha ishte bagerist dhe punonte në një kompani private.

Ai pas vetes la dy djemë, binjakë dhe bashkëshorten.

Vrasja e tij ka ndodhur në Banjë të Malishevës rreth orës 07:15 të mëngjesit. I dyshuari është dorëzuar në Stacionin Policor në Malishevë.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa