Gazeta10

Ylli i Liverpoolit e humb sezonin

Sezoni i parë i mesfushorit të Liverpoolit, Stefan Bajcetic tani ka përfunduar si pasojë e një lëndimi në muskul, dhe lajmin e ka konfirmuar vetë tinejxheri spanjoll.

Bajcetic mungoi në humbjen 1:0 të Liverpoolit në ndeshjen e kthimit të 1/16-tës së Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid mbrëmë, pasi gjiganti anglez u eliminua nga gara me rezultat të përgjithshëm 6:2.

“Fatkeqësisht kam pësuar një lëndim që do të më mbajë jashtë fushave deri në fund të sezonit”, tha Bajcetic në “Instagram”.

“Është shumë e trishtueshme të them lamtumirë për këtë sezon të mrekullueshëm për mua, por e kuptoj se kjo është pjesë e futbollit dhe vetëm do të më bëjë më të fortë fizikisht dhe mendërisht”, tha më tej Bajcetic.

Bajcetic ka arritur të bëjë 21 paraqitje në të gjitha garat këtë sezon, duke shënuar vetëm një gol.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë