VIDEO TE KANAL 10
TEMA E GAZETËS
Hovenier: SHBA-ja, e gatshme ta këshillojë Kosovën për statutin e Asociacionit
hovenier-1
Kurti i shpreh ngushëllime kryeministres italiane për aksidentin ku vdiqën 21 persona
Radoiçiq lirohet nga paraburgimi, i ndalohet hyrja në Kosovë
“Kape njërin, mshoj tjetrit” - Arianit Koci shkakton të qeshura kur pyetet për Titon e Enver Hoxhën

GJYKIMI SPECIAL

Dëshmitari kundër Thaçit dhe të tjerëve: Gjatë luftës përkrahnim LDK-në, sot e mbështesim Kurtin
hovenier-1
Hovenier: SHBA-ja, e gatshme ta këshillojë Kosovën për statutin e Asociacionit
Screenshot 2023-10-04 141857
Konjufca: Nuk ia vlen me ekzistuar legjislatura kur nuk votohen marrëveshjet ndërkombëtare
Screenshot 2023-10-04 135506
Dështon votimi i disa marrëveshje ndërkombëtare në Kuvend, s’voton opozita
auto_AlbinKurti1619117976-600x360
Kurti i shpreh ngushëllime kryeministres italiane për aksidentin ku vdiqën 21 persona
Screenshot 2023-10-04 125453
Postimi i fundit në “Facebook” i shoferit të autobusit ku vdiqën 21 persona në Itali (FOTO)
386787865_680921453750812_1129021605373186675_n
“Një 18-vjeçare me një 50-vjeçar, s’bën!!” - Arianit Koci 'ankohet' për jetën e natës në Prishtinë
auto_radojicic-760x450-11611997171
Duartë s’i ka të lidhura| Del fotografia e Radojiçiq në Prokurorinë e Lartë në Beograd
Screenshot 2023-10-04 084732
Ky është i plagosuri në “Kodrën e Trimave”
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë mes kamionit dhe veturës në dalje të Prishtinës, vdes një person
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Plagosen dy persona në "Kodrën e Trimave" (VIDEO)

OPINION 10

OPINION 10

MË TË LEXUARAT
“Kosova është e okupuar nga shqiptarët”, tifozët qipriotë e shfaqin hartën e Kosovës me ngjyrat e flamurit serb (FOTO)
“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet
Reali mposht Napolin, Lens shokon Arsenalin
MË TË LEXUARAT
Mbesa e ish-presidentit Rugova promovon rezidencën e gjyshit, video bëhet virale
Në një ceremoni solemne u bë pritja e studentëve të rinj të gjeneratës 2023/24
“Dikur milja lopët, sot në jurinë e Miss SHBA”- Modelja shqiptare
This error message is only visible to WordPress admins

Reconnect to YouTube to show this feed.

To create a new feed, first connect to YouTube using the "Connect to YouTube to Create a Feed" button on the settings page and connect any account.

Play Video

Së Shpejti!