VIDEO TE KANAL 10
TEMA E GAZETËS

GJYKIMI SPECIAL

Gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve, dëshmitari flet për hierarkinë e UÇK-së
adelinaaaa
“Cilit Zot?”, “… ata që nuk besojnë në Allah”, Adelina Ismajli zhytet në repikë të zjarrtë fetare me komentuesin
IMG_4212
Vdiq një 42-vjeçar nga Kosova në Itali, u rrëzua nga skelet
vjosa-1-600x360-1
Osmani uron presidentin e ri të Indonezisë: Shpresoj se do të zgjerojmë bashkëpunimin
659640-FDs60zwhrE-600x360-1
Të hënën nisin punimet intensive në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë
thumbnail_2022_04_12_Kryetari-Konjufca-Kosova-aspiron-anetaresimin-ne-BE-dhe-NATO-1-600x360-1
Konjufca: Serbia është e gatshme t’i shtyjë planet e Putinit për destabilitet e luftë në rajonin tonë
vdess
Vdes ish-Kryetari i Rahovecit
tushajj
Ky është polici i arrestuar, dyshohet se pranoi 1 mijë euro për plotësimin e kundërvajtjeve fiktive
adelinaaaa
“Cilit Zot?”, “… ata që nuk besojnë në Allah”, Adelina Ismajli zhytet në repikë të zjarrtë fetare me komentuesin
rryma
Ndërprerje deri në pesë orë, këto vende do të mbesin pa rrymë sot
gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë

OPINION 10

OPINION 10

MË TË LEXUARAT
KB Bashkimi me nënshkrimin e vitit, zyrtarizon ish-lojtarin e NBA-së
Lajmi i fundit: FC Drita fiton gjyqin ndaj KF Skënderbeut
Ballkani lëshon pikë përsëri, kësaj radhe ndalet nga Gjilani
MË TË LEXUARAT
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
Alba ua heq kurreshtjen të gjithëve, publikon foto në bikine nga plazhi
“Cilit Zot?”, “… ata që nuk besojnë në Allah”, Adelina Ismajli zhytet në repikë të zjarrtë fetare me komentuesin

🔴 Përtej Tregimit - 24.02.2024

🔴 Përtej Tregimit - 24.02.2024

🔴 Përtej Tregimit - 24.02.2024

🔴 Lajmet 18:30 - 24.02.2024

🔴 Lajmet 15:00 - 24.02.2024

🔴 Lajmet 11:00 - 24.02.2024

🔴 Raport me Naim Sadikun - 23.02.2024

MASTER WiZR platforma e gjithanshme që ofron shërbime përtej limiteve!

🔴 Dita e re - 23.02.2024

123...22222223
1...2223
Next
loading
Play Video

Së Shpejti!