Gazeta10

Zarfi i Zi: Kjo banore përjashtohet nga Big Brother Vip Albania

Pas debateve mbrëmë pas prime me Ilnisën dhe Meritonin, produksioni ka vendosur ta përjashtojë nga loja aktoren Egla Ceno.

Ka qenë aktori Juli ai i cili ka lexuar zarfin e zi në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Aktorja tha se çdo gjë është në rregull, por i bëri thirrje banorëve që të mos bien pre e provokimeve.

“Është okej. Jam okej, ishte kënaqësi. Unë u kënaqa. Mos bini pre e provokimeve, mbajeni veten deri në fund. Unë bëra qefin tim, sjam pishman për asgjë. Gjërat që kam bërë gabim kam kërkuar ndjesë dhe i rri ndjesës që kam kërkuar. Unë jam Egla, do të takohemi jasht, e ndjej që më shihni, e ndjej që më doni. Mos bini pre e provokimeve se ndoshta do të bëhen edhe më të forta”, tha Egla me të marrë lajmin.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët