Gazeta10

ZBRITJE E JASHTËZAKONSHME DERI NË 70% NGA GER GROUP GJATË BLACK FRIDAY

Nga data 24 deri me 30 nëntor kompania GER GROUP fillon zbritjen për Black Friday, ku gjatë këtyre datave gjeni zbritje në produkte të kategorive të ndryshme dhe me zbritje të ndryshme.

Mos humbni ofertat dhe aktivitetet e shumta që ju presin!

GER Group do u ofrojë blerësve një përvojë fantastike me oferta të pakrahasueshme me zbritje deri në 70% në një gamë të gjerë produktesh ë kategori të ndryshme.

Pavarësisht kërkesës tuaj, kompania ka diçka për çdo preferencë me çmime që janë vështirë për t’u rezistuar.

Ajo që e dallon GER GROUP është përkushtimi ndaj cilësisë dhe kujdesi për nevojat e blerësve.

BLACK FRIDAY do të jetë I vlefshëm edhe për klientët e saj Brenda dhe jashtë Kosoves qe do të mundë të bëjnë blerje e tyre Online.

Mos humbisni këtë mundësi për të përfituar nga ofertat.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa