Gazeta10

Zbulohet kush e shoqëroi Xhensila Myrtezajin në koncertin e fundit

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në Divjakë. Por si asnjëherë më parë, në koncertin e saj kishte një të ftuar special.

Ishte vajza e saj, Ajka. Si çdo ndodhi tjetër e muajve të fundit në jetën e saj, edhe video ku Xhensila mbërrin në koncert me Ajkën në krahë është bërë virale në rrjet.

Në një tjetër video këngëtarja ka treguar se ka marrë të dy fëmijët me vete për të shijuar fundjavën pas koncertit.

NË FOKUS

arlind-gashi1
Rast i rëndë: U godit nga vetura në parkingun e një pompe, zbardhen detaje të reja për vdekjen e Arlind Gashit
Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
Vrasjee
Rrahja mes familjarëve në Shtime përfundon me fatalitet, vdes njëri nga anëtarët
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare