Gazeta10

Zeka: Albini ka me nënshkru marrëveshjen me Serbinë, ose do të shkoj në shtëpi

Kryeministrtit, Albin Kurtit i takon ta përgatisë terenin me qytetarët dhe opozitë, për marrëveshjen finale me Serbinë, shkruan Gazeta10.

Tha kështu të enjtën në Politiko, komentatori politik, Milaim Zeka.

‘Kemi me ardh në një situatë ku Albin Kurti do të tërhiqet krejt nga dialogu. Ai ka me iu thanë opozitës, a jeni ju ma trima, urdhëroni nënshkruajeni marrëveshjen me Serbinë. Albini i ka dy altrenativa, ja ka me nënshkrua marrëveshjen finale, ja ka me shku në shpi”, tha Zeka.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë