Gazeta10

​Zyrtare: Zhegrova mbetet pa trajner te Lille

Skuadra e Lille e ka konfirmuar se trajneri Paulo Fonseca është larguar zyrtarisht sot nga klubi.

Kjo gjë nënkupton që ylli i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova ka mbetur përkohësisht pa trajner te Lille.

Fonseca pritet që të bëhet trajneri i ri i Milanit gjatë ditëve në vazhdim.

Milani dhe Fonseca kanë arritur akordin për një marrëveshje dy vjeçare, me opsionin për ta rinovuar atë edhe për një sezon. 

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube