Gazeta10

Alba reagon ndaj deklaratave të Santianës: E kam thirr në telefon, asnjëherë s’është përgjigj

Një miqësi e cila u përfol shumë në “BBVK” si dhe pas përfundimit është ajo mes Albes dhe Santianes.

Duket se mes tyre nuk janë “shoshitur” akoma gjërat duke mos biseduar akoma me njëra-tjetrën.

E vetmja e cila bëri një deklaratë thumbuese ishte Santiana ku është shprehur se “Alba nuk i ka dalë qysh ka mendu, me përkrahje ndaj saj”.

Të njëjtës vendosi Alba t’i reagojë përmes Instagramit zyrtar.

Ajo ka bërë një shkrim të gjatë ku ka shpjeguar raportin me të dhe sesi është sjellë ajo edhe pas daljes nga “BBVK”.

Alba theksoi se i ka dërguar edhe rrobat e saj personale për të cilat Santi ishte shpreh se ka nevojë.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat