Gazeta10

Alba Vukaj sjellë super poza si modele profesioniste

Ish-banorja e Bgi Brother Vip Kosova, Alba Vukaj, është një nga vajzat më simpatike që pëlqehet në vendin tonë.

Ajo u bë e njohur pas pjesmarrjës së saj në “BBVK”.

Alba së fundmi postoi disa fotografi, ku duket si një modele profesioniste.

Për tu dukur sa me joshëse, Alba gati po ‘thyhet’ në bel.

E duket se ajo ja paska arritur qëllimi, pasi po shkëlqen në pamje.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë