Gazeta10

Anëtari i Kryesisë së LDK-së: Populizmi në Kosovë erdhi pas korrupsionit

Populizmi në Kosovë ka ardhur pas korrupsionit, çka do të vijë pas tij, ka pyetur në llogarinë e tij në Facebook, anëtari i Kryesisë së LDK-së, Valon Murtezaj, shkruan Gazeta10.

Murtezaj ka kërkuar të dijë edhe cilat janë komplikacionet që sjellë, populizmi.

Postimi i plotë:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë