Gazeta10

Arbëri| Mungesa e ndriçimit publik, problem për banorët

Në emisionin “Mëngjesi Arben Ahmetin” përmes një telefonate nga banori i Arbërisë është raportuar se nga përmendorja e Bajram Kelmendit e deri te varrezat mungon ndriçimi publik.

Mungesa e ndriçimit po shkakton problem për të gjithë banorët pasi që afër janë edhe varrezat, rapoton Gazeta10.

Më poshtë mund të ndiqni emisionin:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë