Gazeta10

Arrestohen dy persona në Han të Elezit, sulmuan një të mitur

Janë arrestuar dy të persona të dyshuar kosovar në Han të Elezit pasiqë kanë sulmuar viktimën mashkull të mitur, sipas Policisë së Kosovës, raporton Gazeta10.

Viktima në fjalë ka pranuar tretman mjeksor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:
“Fsh. Gorance, Hani Elezit 10.08.2022 – 21:45. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që kanë sulmuar viktimën mashkull kosovar (i mitur). Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë