Gazeta10

Atdheu: Që nga ky moment heq dorë nga Xhuli (VIDEO)

Spektakli Prime i Big Brother VIP Kosova, ka filluar me ngjarje të papritura dhe bombastike, derisa Atdheu ka vendosur që përfundimisht t’i japë fund lidhjes së tij të porsakrijuar me Xhulin.

Shkas për këtë vendim të Atdheut, doli të jetë video materiali i transmetuar, ku shiheshin Mbresa dhe Xhuli në lavanderi dhe ku folën edhe një herë tjetër, rreth njohjes së kësaj të fundit me një person nga jashtë.

“Mendoj që po dhe mendoj që kur të dalë nga shtëpia kjo histori do të vazhdojë. Unë heq dorë nga Xhuli që nga ky moment”, ka thënë Atdheu në dhomën e rrëfimeve./Gazeta10

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic