Gazeta10

Bajrami uron Adnan Dibranin për zgjedhjen si eurodeputet

Ambasadori i Kosovës në Bruksel, Agron Bajrami ka uruar Adnan Dibranin për zgjedhjen e tij si eurodeputet.

Ai përmes një shkrimi në “X” ka thënë se i ka uruar atij mirëseardhje në Bruksel dhe suksese në mandatin e tij pesëvjeçar.

“U takova sot me Adnan Dibranin, të lindur në Kosovë dhe të rritur në Suedi. E urojmë mirëseardhjen në Bruksel, e përgëzojmë për zgjedhjen si eurodeputet dhe i urojmë gjithë të mirat në mandatit të tij pesëvjeçar”, ka shkruar ai.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë