Gazeta10

Befasi dhe skeqe interesante, seriali “Me Gjylen” shfaqet në Kanal 10 nga 24 marsi (VIDEO)

Është bërë e ditur se seriali “Me Gjylën” do të nisi së shpejti në televizionin Kanal10, raporton Gazeta10.

Lajmin e ka konfirmuar vet producenti e aktori, Osman Azemi i cili ka ndarë një foto në rrjetin social Instagram.

Tashmë është bërë e ditur se seriali “Me Gjylën” do të fillojë të premten më 24 mars në Kanal10 dhe në Youtube.

Ky serial do t’ju sjell shumë befasi dhe skeqe interesante, shkruan Gazeta10.

Osmani ka ndarë edhe një video të promës së këtij seriali të cilën mund ta ndiqni më poshtë:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë