Gazeta10

Beyonce publikon një video-teaser të “I’m that girl” 

Artistja shumëdimensionale, Beyonce, vazhdimisht e dëshmon se është një hapë përpara se të tjerët. 

Ajo gjatë së sotme, ka publikuar një teaser të këngës hapëse “I’am that girl”, të albumit më të ri të saj “Renaissance”, transmeton Gazeta10.  

Video ka marrë komente të shumta nga fansat e artistes qysh në orët e para të publikimit, kështu duke treguar se janë në pritje që këngët e albumit gjithashtu të dalin me videoklipe. 

“Renaissance”, përmban 16 këngë, të cilat veçse janë publikuar në kanalin zyrtar të artistet në Youtube./Gazeta10 

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë