Gazeta10

Blerando ‘djeg’ klubet e natës

Pasi fitoi vëmendjen e publikut në Big Brother Vip Kosova, Blerando, një talent i shquar muzikor, është në rrugë për tu bërë emër i madh  edhe në skenën e muzikës së shqiptare dhe jo vetëm.

Pavarësisht se aventura televizive ka përfunduar, për Blerandon, ajo ishte vetëm fillimi i një udhëtimi të madh. Tani, ai ka  kërkesa të mëdha nga klubet e natës për të ndarë pasionin e tij për muzikën me publikun live.

Së fundmi Blerando ka përformuar në Tiranë, atje ku publiku e ka pritur në mënyrën  më të mirë të mundshme, po ashtu ishte i pranishëm edhe në Zvicër.

Albanian News nga menaxhmenti i këngëtarit merr vesh se Blerandon do ta kemi prezent me super hitet e tij në shumë klube këtë verë, brenda dhe jashtë Kosovës.

Poshtë tekstit, shikojeni disa video ku shihet Blerando duke i ‘dridhur’ klubet e natës.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube