Gazeta10

Blero bën deklaratën e fortë: Nëse do vinte partnerja ime do largohesha menjëherë nga këtu

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 janë kthyer ndër personazhet më të komentuara të momentit në media rozë.

Mbrëmjen e kaluar (e diel) ata qëndruar së bashku në oborrin e shtëpisë duke diskutuar për tema të ndryshme, pa munguar debatet me njëri-tjetrin.

Në një moment ata kanë folur edhe për dashurinë, e që nisi nga një koment që Edona James dha duke thënë se ‘dashuria ka vdekur për mua’.

Kjo bëri që banorja e re Kaderi të thoshte se ajo e ndjen se Edona do ta takoj një person që do ta bëjë të ndryshoj mendim për dashurinë.

“Do të dal dikush para teje dhe do të t’i dridh këmbët”, u shpreh Kaderi.

Në këtë diskutim ndërhyri edhe këngëtari Blero, i cili madje edhe deklaroi se nëse partnerja e tij do të vinte në BBVK, ai do të ishte në gjendje të largohej nga shtëpia e famshme.

“Unë e di atë ndjenjë, nëse do të vinte nusja ime këtu do të dilja menjëherë, në sekondë, nuk do e llogarisja askënd”, u shpreh Blero

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa