Gazeta10

Blero nuk i ndahet “bebit”, publikon foto me të dashurën nga ashensori

Këngëtari, Blero ka publikuar një fotografi me të dashurën e tij.

Ai përsëri nuk ia zbuloi fytyrën partneres së tij.

Në këtë fotografi çifti shihet në një ashensor, me një ndryshim shumë të madh në stil.

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova është kujdesur edhe në këtë fotografi që fytyra e saj të mos zbulohet, duke ia mbuluar me një emoji zemre të kaltër.

Blero e kishte përmendur shumë herë të dashurën e vet sa ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova duke iu drejtuar si “bebi”.

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë