Gazeta10

Burime të Kanal 10: Marrëveshja e dakorduar –  të mos flasë askush për media

Asnjëri udhëheqës i palëve në negociata nuk do të deklarohet për media sot.

Kanal 10 mëson nga burime ndërkombëtare se “palët janë pajtuar gjatë bisedave të sotshme në Bruksel që të mos deklarohen për media udhëheqësit e delegacioneve, as Kurti dhe as Vuçiq”. /Gazeta10

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë