Gazeta10

Call of Duty: “Modern Warfare II” do të prezantohet në shtator

Activision dhe Infinity Ward ka bërë disa njoftime të mëdha në lidhje me “Call Of Duty 2022: Modern Warfare II”, shkruan Forbes, transmeton Gazeta 10.

Muajin tjetër fansat e videolojërave do ta kenë mundësinë të mësojnë më shumë rreth “Modern Warfare II multiplayer”, vazhdimin e lojës “Battle Royale” pa pagesë dhe gjithashtu lojën e ardhshme celulare Warzone.

“Modern Warfare II” është pasardhësi i lojës “Modern Warfare nga viti 2019”, që është e bazuar në versionin origjinal që ishte shfaqur në treg në vitin 2007.

Versioni i ri do të shitet për 70 dollarë në të gjitha platformat. /Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë