Gazeta10

Çfarë i ndodhi Bledi Manes? Shtrihet në spital – FOTO

Opionionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, nuk do të jetë i pranishëm sonte në ‘Prime’, për arsye shëndetësore.

Bledi bëri të ditur se i është nënshtruar një intervenimi ditën e sotme dhe për këtë arsye nuk do të mund të jetë sonte prezent në natën ‘Prime’.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë