Gazeta10

Dea Mishel: Kur isha në BBVA, prindërit e mi morën kërcënime me jetë për mua

Moderatorja dhe njëheri aktorja si dhe finalistja e katërt e edicionit të fundit të Big Brother Vip Albania.

Së fundmi ajo në një intervistë për televizionin Top Channel në emisionin “Wake Up” ka folur më gjerësisht për eksperiencën e saj në shtëpinë e famshme.

Përveç përkrahjes që mori, Dea Mishel ishte gjithashtu një prej banoreve më të “sulmuara”, madje ajo tregoi se prindërit e saj në shumë raste janë kërcënuara derisa ajo ishte brenda BBVA.

“Po, unë kam marrë kërcënime ndoshta më shumë se të gjithë kur kam qenë brenda shtëpisë, në momentin e nominimit. Prindërit e mi kanë marrë kërcënime me jetë, ne të dimë shtëpinë, e dimë ku jeton, do vijmë të të vrasim”, tha Dea Mishel.

 Përveç kësaj, ajo u shpreh se kërcënimet për të kanë vazhduar edhe pasi doli nga shtëpia e BBVA.

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij