Gazeta10

Debutim fantastik i Besnik Hasit

Besnik Hasi e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën e te tek Mechelen. Trajneri kosovar ka arritur fitore të madhe si mysafir te Kortrijk me rezultat 0-3.

Analistët në Belgjikë e kanë vlerësuar lart debutimin e Hasit duke thënë se ka sjellur një sistem të ri dhe futboll sulmues në skuadrën belge.

Mechelen rënditet në pozitën e dhjetë në tabelë dhe synim do ta ketë futjen eventuale në njërën nga pozitat që dërgojnë në garat evropiane.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur