Gazeta10

Deri në 6 orë pritje për të dalë nga Kosova në pikën kufitare në Merdarë

Deri në 6 orë pritje për të dalë nga Kosova qytetarët duhet të presin në pikën kufitare në Merdarë, raporton Gazeta10.

Kështu, pritje rreth tri orë ka edhe në pikën kufitare tek Dheu i Bardhë.

Ndërsa në pikat tjera vërehet një fluks i zakonshëm.

Këtu keni tabelën me të dhëna të plota:

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur