Gazeta10

Drenusha Latifi: Ish-burri më dërgonte për të lexuar libra me tituj “Si ta ndalosh prostitucionin”

Në një tjetër intervistë të sinqertë të dhënë së fundmi në “Shqipëria Live”, ish-Miss Kosova dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka ndarë me publikun një pjesë të errët të jetës së saj personale, duke zbuluar detaje nga marrëdhënia e saj e mëparshme me ish-bashkëshortin Atilla Kardesh.

Drenusha ka rrëfyer se pas ndarjes nga Atilla, ajo është përballur një sërë ofendimesh dhe akuzash të rënda, të cilat kanë shkuar aq larg sa ish-bashkëshorti i ka dërguar libra me përmbajtje të papërshtatshme.

 “Më ka dërguar libra për të lexuar, për shembull me titullin ‘Si ta ndalosh prostitucionin’. Domethënë më ka futur në kategorinë e prostitutave, duke mos marrë parasysh se unë jam nëna e fëmijëve të tij”, ka thënë ajo gjatë intervistës, duke shprehur dhimbjen e saj nga këto veprime.

Ky konflikt i hapur mes ish-çiftit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë për një kohë, me akuza dhe kundër-akuzat që kanë hartuar një panoramë kaotike të jetës së tyre pas martesës.

Shtrëngata e tyre ligjore dhe publike ka shtruar pyetje mbi sfidat dhe pasojat e pranisë publike dhe si kjo mund të ndikojë në sfondin e marrëdhënieve private.

Drenusha Latifi, e cila ka qenë një fytyrë e njohur në skenën e bukurisë dhe muzikës në Kosovë, tani mban një pozicion të hapur në lidhje me jetën e saj personale, duke u përpjekur të gjejë forcën për të vazhduar përpara për të ardhmen e saj dhe të fëmijëve të saj. /Telegrafi

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur