Gazeta10

Dua Lipa ndez atmosferën edhe në Hungari, valëvit flamurin e krenarisë para publikut

Pas performancës në Prishtinë, Dua Lipa solli turneun e saj “Future Nostalgia” në Budapest teksa komandonte skenën gjatë ditës së parë të Festivalit Sziget 2022 të mërkurën mbrëma, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta10.

Këngëtarja performoi një numër të hiteve të saj nga albumi “Future Nostalgia”, ndërsa kishte veshur një kostum me material lëkurë të aligatorit, që nxirrte në pah linjat e saj trupore.

Ajo gjatë festivalit dukej mjaftë joshëse si nga pamja po ashtu edhe nga veshja e saj.


Në fund të spektaklit, Dua dhe kërcimtarët e saj morën rrugën drejt skajit të skenës dhe me sa duket morën një flamur shumëngjyrësh me porosi nga një prej fansave në rreshtin e parë.


Festivali, i cili do të zgjasë deri më 15 gusht, do të mirëpresë në skenë edhe emra të njohur si: Justin Bieber, Arctic Monkeys dhe Tame Impala. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë